Rozvoz Ostrava a okolí:

Pondělí – Pátek: 17:00-20:00
Sobota – Neděle: 9:00-21:00

Blog – Encyklopedie kratomu a CBD

greenly cz - greenly cz clanek miniatura yerba mate ucinky Greenly.cz

Účinky Yerba maté

Přehled účinků Yerba Maté Yerba maté, tradiční jihoamerický nápoj, získává světovou popularitu nejen kvůli své unikátní chuti, ale také díky mnoha prospěšným účinkům na zdraví. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, antioxidantů a stimulačních alkaloidů, které společně působí na zlepšení fyzického i duševního zdraví. Zde jsou klíčové důvody, proč byste měli zařadit yerba maté do svého životního […]

greenly cz - greenly cz co je to yerba mate vysvetleni Greenly.cz

Co je Yerba maté?

Co je Yerba maté? Yerba maté je více než jen čaj; je to kulturní fenomén. Tento nápoj má své kořeny v Jižní Americe, zejména v Paraguayi, Argentině a Brazílii. Získává se ze sušených listů rostliny zvané cesmína paraguajská (Ilex paraguariensis), kterou původní obyvatelé kontinentu považují za posvátnou. V těchto zemích je maté součástí každodenního života […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura kratom vs energy drink Greenly.cz

Kratom vs. Energy drink: Co vybrat na rychlou energii?

V dnešní době, kdy je na každém rohu k dispozici energy drink, je důležité se zamyslet nad jejich dopady na zdraví a hledat alternativy. Jednou z takových alternativ je kratom. Tento článek porovná pozitivní a negativní účinky kratomu a energy drinků, a ukáže, proč může být kratom lepší volbou. Co je kratom? Kratom je rostlina […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura kratom vs kava Greenly.cz

Kratom vs. Káva – Je káva pouze přežitkem?

V dnešní uspěchané době hledá mnoho lidí způsoby, jak získat více energie. Dva populární způsoby jsou káva a kratom. Co je ale lepší pro energii? Podíváme se na pozitiva kratomu a pozitiva i negativa kávy, abychom zjistili, co je pro tebe nejlepší volba. Co je kratom? Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, konkrétně z […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura co je to kratom 2 Greenly.cz

Co je kratom a jaké má účinky?

Co je kratom? Kratom je rostlina z jihovýchodní Asie, především z Thajska, Indonésie a Malajsie. Její listy se používají už stovky let. Lidé je tam tradičně žvýkají nebo z nich vaří čaj. Kratom může mít různé účinky, záleží na tom, kolik ho člověk použije. Jak vypadá kratom? Kratom je zelená rostlina, která může dorůst až […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura kratom ucinky 1 Greenly.cz

Kratom účinky – Jak využít jeho plnou sílu? Na toto si dejte pozor.

Úvod a co vědět předem Kratom, botanicky známý jako Mitragyna speciosa, je tropický strom, který se přirozeně vyskytuje v jihovýchodní Asii, zejména v Thajsku, Malajsii a Indonésii. V posledních letech získává na popularitě po celém světě díky svým unikátním účinkům, které mohou působit stimulačně nebo sedativně v závislosti na dávkování a typu. Historicky byl kratom […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura rozdily mezi premium a standard kratomem Greenly.cz

Rozdíly mezi Premium a Standard Kratomem

Kratom, známý také pod svým vědeckým názvem Mitragyna speciosa, je tropická rostlina původem z jihovýchodní Asie, která se stala populární po celém světě pro své unikátní vlastnosti. V posledních letech se na trhu objevily různé druhy kratomu, mezi kterými vynikají především dvě hlavní kategorie: Premium a Standard. 1. Zpracování a Kvalita Listů Premium Kratom: Standard […]

greenly cz - greenly cz clanek miniatura zluty kratom co by nikdo necekal ze dokaze zluty kratom Greenly.cz

Žlutý Kratom: Co by nikdo nečekal, že dokáže žlutý kratom

Žlutý‌ Kratom: Co Potřebujete Vědět o Této Odrůdě Žlutý Kratom ‍je jedinečnou odrůdou kratomu, která si získává stále větší popularitu.‌ Jeho zlatavá barva a specifické účinky ho odlišují od ⁤ostatních druhů. Přinášíme vám ​několik důležitých informací o této zajímavé odrůdě kratomu. Vznik a ⁣Původ ‌Žlutého Kratomu Žlutý Kratom ​je speciální odrůda, která vzniká ⁤prostřednictvím speciálního […]

Muž v pralese s listem kratomu 15 věcí co nevíš o kratomu

15 neuvěřitelných poznatků, které nevíte o kratomu!

Kratom, vědecky známý jako Mitragyna speciosa, je tropický strom původem z jihovýchodní Asie. Je populární pro své psychoaktivní účinky, které využívají tradiční léčitelé. Přečtěte si 15 neuvěřitelných poznatků, které rozhodně nevíte o této rostlině. 1. Historie užívání kratomu je stará staletí Kratom byl tradičně užíván jako stimulant a lék na některé nemoci v Thajsku, Malajsii […]

Kratom

Kratom: Zázračná rostlina se svůdnou mocí

Kratom,‍ tajemná rostlina se svůdnou mocí, získává stále větší popularitu. Tato zázračná bylina poskytuje komplexní léčivé účinky a využívá se ‌již po staletí. Neohroženě poletuje ⁢Kratom nad hranicemi medicíny a odhaluje ⁢světu nové možnosti​ přírodní léčby. ​Vyvolává však i otázky a kontroverze, ⁢které⁣ podtrhují jeho záhadnost. Přesně⁢ tento paradox činí Kratom ⁤o tolik fascinujícím⁢ –⁣ zdrojem ‌inspirace i vášní.

Hodnocení obchodu

Recenze zákazníků e-shopu

Je nám líto, ale v tuto chvíli tady pro tebe nic nemáme.

Zastav se, až jak ti bude 18 let.

Návod pro výběr odrůdy kratomu

Tato stránka slouží jako průvodce pro ty, kteří hledají informace o kratomu a chtějí si vybrat správnou odrůdu pro své potřeby. 

Kratom, rostlina původem z jihovýchodní Asie, se stává stále populárnější. Nicméně, s množstvím různých odrůd a typů kratomu dostupných na trhu, může být obtížné si vybrat ten správný. Na této stránce najdete informace o různých odrůdách kratomu a jejich účincích, což vám pomůže rozhodnout se, která odrůda je pro vás ta nejlepší.

Zelený Kratom

Zelený kratom je ideální pro lidi, kteří hledají střední cestu mezi stimulačními a relaxačními vlastnostmi. Je známý svou schopností poskytovat mírnou energii a zlepšit soustředění, zatímco zároveň pomáhá s uvolněním a snižováním stresu.

Zelený kratom pochází ze středně zralých listů a je známý svými vyváženými účinky.

 • Soustředění: 7/10
 • Energie: 7/10
 • Zbavení stresu: 10/10
 • Relaxace: 5/10
 • Spánek: 4/10

Vhodný pro: Osoby hledající vyvážený kratom, který kombinuje vlastnosti bílého a červeného kratomu.

kratom účinky zeleného kratomu zapsané v grafu energie zbavení stresu spánek relaxace soustředění

Bílý Kratom

Bílý kratom je oblíbený mezi lidmi díky svým výrazným povzbuzujícím účinkům, které zahrnují zlepšení soustředění, nárůst energie a pocit bdělosti. Tato odrůda může být vhodná pro ty, kteří hledají kratom, který jim dodá více energie a podpoří jejich produktivitu.

Bílý kratom je získáván z nejmladších listů stromu a je známý svými stimulačními vlastnostmi.

 • Soustředění: 10/10
 • Energie: 10/10
 • Zbavení stresu: 5/10
 • Relaxace: 3/10
 • Spánek: 2/10

Vhodný pro: Ty, kteří hledají povzbuzující a energizující kratom s vysokým obsahem alkaloidů.

kratom účinky bílého kratomu zapsané v grafu energie zbavení stresu spánek relaxace soustředění

Červený Kratom

Červený kratom je oblíbený mezi lidmi díky svým silným relaxačním a uklidňujícím účinkům. Tato odrůda může být vhodná pro ty, kteří hledají kratom, který jim pomůže uvolnit se, snížit stres a podpořit klidný spánek.

Červený kratom je získáván z nejzralejších listů stromu a je známý svými relaxačními a uklidňujícími vlastnostmi.

 • Soustředění: 6/10
 • Energie: 3/10
 • Zbavení stresu: 8/10
 • Relaxace: 10/10
 • Spánek: 10/10

Vhodný pro: Ty, kteří hledající relaxační a uklidňující kratom s vysokým obsahem alkaloidů.

kratom účinky červeného kratomu zapsané v grafu energie zbavení stresu spánek relaxace soustředění

Žlutý Kratom

Žlutý kratom je známý svou schopností podporovat soustředění, energii a uvolnění, což ho činí atraktivní volbou pro lidi, kteří hledají unikátní a vyvážený kratom. Jeho vlastnosti jsou srovnatelné se zeleným kratomem, ale s mírně vyššími energetickými a relaxačními účinky.

Žlutý kratom je získáván speciálním zpracováním zelených a bílých listů, což mu dává unikátní vlastnosti.

 • Soustředění: 8/10
 • Energie: 7/10
 • Zbavení stresu: 8/10
 • Relaxace: 6/10
 • Spánek: 4/10

Vhodný pro: Ty, kteří hledají kratom s vyváženými vlastnostmi, který jsou někde mezi zeleným a bílým kratomem.

kratom účinky žlutého kratomu zapsané v grafu energie zbavení stresu spánek relaxace soustředění

Laboratorní testy kratomu

Žena a kratom prášek výzkum v laboratoři

Laboratorní testy kratomu poskytují důležité informace o složení, kvalitě a bezpečnosti této rostliny. Analyzují alkaloidy a kontaminanty, což pomáhá lépe porozumět účinkům kratomu a stanovit správné množství.

Zelený Kratom

Žlutý Kratom

Rozdíly mezi Premium a Standard Kratomem

1. Zpracování a Kvalita Listů

Premium Kratom:

 • Selektivní sklizeň: Premium kratom pochází z pečlivě vybraných, zralých listů. Sklizeň těchto listů je prováděna ručně, aby se zajistila nejvyšší možná kvalita.
 • Speciální zpracování: Listy pro Premium kratom jsou sušeny v kontrolovaném prostředí, které zachovává konzistentní obsah alkaloidů. Tento proces zajišťuje silnější konzistentnější účinky.

Standard Kratom:

 • Masová sklizeň: Na rozdíl od Premium varianty, Standard kratom často pochází z listů sklizených hromadněbez ohledu na jejich věk nebo zralost.
 • Tradiční zpracování: Tyto listy jsou sušeny přirozeně, často na slunci, což může vést k nekonzistentnímu obsahu alkaloidů.

2. Alkaloidní Profil a Účinky

Premium Kratom:

 • Vyšší koncentrace alkaloidů: Díky selektivní sklizni a speciálnímu zpracování obsahuje Premium kratom vyšší koncentrace klíčových alkaloidů, jako jsou mitragynin 7-hydroxymitragynin.
 • Silnější účinky: Tyto vlastnosti činí Premium kratom silnějším a často i účinnějším ve svých relaxačníchstimulačních či analgetických účincích.

Standard Kratom:

 • Nižší koncentrace alkaloidů: Standard kratom má obecně nižší koncentraci alkaloidů, což může vést k méně intenzivním účinkům.
 • Mírnější účinky: Jeho účinky jsou často mírnější a mohou se lišit v závislosti na konkrétním množství.

3. Cena a Dostupnost

Premium Kratom:

 • Vyšší cena: Kvůli náročnějšímu způsobu zpracování a kvalitě listů bývá Premium kratom dražší.
 • Omezenější dostupnost: Tento typ kratomu je často méně dostupný.

Standard Kratom:

 • Dostupnější a cenově přijatelnější: Standard kratom je obecně dostupnější levnější, což ho činí vhodným pro širší spektrum zákazníků.

4. Preferované Použití

Premium Kratom:

 • Pro zkušenější s kratomem: Premium kratom je často preferován pro zkušenější sběratele, kteří hledají specifické a silné účinky.
 • Speciální potřeby: Je ideální pro ty, kteří potřebují kratom pro konkrétní účely, jako je zvládání bolesti nebo podpora koncentrace.

Standard Kratom:

 • Pro nováčky a pro mírnější účinky: Standard kratom je vhodný pro nováčky nebo ty, kteří hledají mírnější účinky.
 • Všestrannost: Je populární pro jeho všestrannost a snadnější dostupnost.

Závěr

Když porovnáváme Premium a Standard kratom, je jasné, že Premium kratom představuje lepší volbu pro ty, kteří hledají kvalitu a účinnost. Ačkoli je cena Premium kratomu vyšší, tato investice se dlouhodobě vyplácí díky jeho silnějším účinkům. Díky vyšší koncentraci aktivních alkaloidů je potřeba menší množství Premium kratomu pro dosažení požadovaných efektů. Navíc, vyšší standardy kontroly kvality a zpracování u Premium kratomu zvyšují jeho bezpečnost a snižují riziko nežádoucích účinků.

Započni SYSLENÍ GREENLY COINŮ

50 Greenly coinů za registraci a 6% cashback z každé objednávky!

Zaregistruj se hned nebo zaškrtni políčko vtvořit účet v pokladně.

Vítejte na Greenly.cz!

Pro vstup na náš web a nákup našich produktů prosím potvrďte, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s našimi podmínkami použití.

Odpovědnost a péče o naše zákazníky je pro nás prioritou. Produkty, které nabízíme, včetně Kratomu, CBD a přírodních extraktů, jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.