Kdo jsme

Kdo je to Greenly.cz?

Greenly.cz je obchod na který se můžete obrátit hledáte-li spolehlivého, rychlého, srozumitelného doručovatele Kratomu a CBD.

Naší strategii jsme optimalizovali pro největší spokojenost a pohodlnost našich zákazníků.

kratom rozvoz ostrava

V čem jsme tak dobří?

Jedny z mnoha věcí, proč se k nám naší zákazníci obrací jsou:

1.

Jednoduchost a rychlost ⚡

Víme to, že nikdo nemá energii navíc na to řešit další zbytečné, nepodstatné věci. Proto je naším cílem uzpůsobit obchod mezi námi a zákazníkem tak, aby si mohl užít zboží co nejjednodušeji a nejrychleji.

2.

Spolehlivost 👍🏻

Jak to bývá mezi obchody tak i mezi přáteli, že někteří z nich jsou nespolehliví, neodevzdají práci včas a včas nestihnou ani přijít na schůzku s vámi.
To, co se snažíme být, je být tím přítelem, který příjde vždy na čas, odevzdá práci s předstihem a zároveň perfektně udělanou. Jestli je něco o co usilujeme, tak je to být Váš spolehlivý přítel.

3.

Vysoce kvalitní zboží 💎

Nabízíme pouze zboží nejvyšší kvality, které splňuje nejpřísnější standardy. Každý produkt, který najdete v našem obchodě, je pečlivě vybrán a testován, abychom zajišťovali jeho vynikající kvalitu. Snažíme se přinášet pouze ty nejlepší produkty, které předčí očekávání našich zákazníků. Věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší a naše vysoce kvalitní zboží je pro vás tím správným výběrem.

Jak nám to jde?

Začínali jsme jako malá online prodejna s místem působení pouze v Ostravě.
Nyní doručíme zboží komukoliv, kdekoliv, v celé České republice. Ať už si vyberete rozvoz v Ostravě či okolí nebo doručení domů přes Zásilkovnu po zbytku Česka, věříme, že se přidáte k stovkám spokojených zákazníků, kteří si od nás opakovaně objednávají a rozhodně toho nelitují.

Co je náš plán?

Plán zůstává stejný, jako když jsme začínali. Přinést radost lidem, kteří si to zaslouží. Ať už potřebujete ke své tvrdé práci se zbavit stresu či naopak získat energii, motivaci a dávno ztracenou vášeň, věříme, že s námi to získáte.
Nic nás netěší víc, než radostné a spokojené slova od naších kupujících, kteří našli přesně to, co hledali 💚.

kratom a hhc rozvoz ostrava greenly cz do 60 minut do hodiny billboard
Vynikající
Na základě 105 hodnocení
petr Baroš
petr Baroš
největší kvalita co jsme kdy měl
kristy zZz
kristy zZz
Super! Rychla domluva, rychle dodani, skvelej kratom!
Kristy
Kristy
Super! Rychla domluva, rychle dodani, skvelej kratom! Kdyz byl problem s balenim pan hned prijel a vse se hned vyresilo Doporocuji!
Milan Krupař
Milan Krupař
-kvalita 9/10 -rychlost dodání 10/10,den a půl -účinky,chuť 9/10 -dárky k objednávce 11/10, 25g mi nikde nedali a to jsem zkusil nejméně 10 firem. -spokojenost a rád se vrátím -cena velice příznivá 9/10,jen poštovný 100,- Shrnutí : vědí jak si získat nové zákazníky!! Děkuji
Oliverkoo.d
Oliverkoo.d
před měsícem jsem učinil svou první objednávku, kilo kratomu standard z téhle super stránky, dopravu měli hodně rychlou a kvalita kratomu je úžasná za takovou cenu, čekal jsem že to bude nic moc, ale s přítelkyní nás učíte překvapil, zrovna jdu objednat další kilo a snad nám zase výjde na celý měsíc
David Myška
David Myška
Velice cením, dokonale uvolňí 😍😍
Adam Polski
Adam Polski
The best quality in the area and I checked several stores. The prices are also great 👊👊
Tereza Pekarová
Tereza Pekarová
Nejlepší servis, ještě jsem neměla žádný problém. Mladý muž vyjde vždy vstříc:)
Roman Braila
Roman Braila
Good
Michaela Tomanová
Michaela Tomanová
Read More
Doporučuji luxusní kratom z této stránky. Kupuju bílý, který je perfektní na energii a zelený proti stresu. Zachránil mě při psaní diplomky a učení na státnice. S objednávkou borci dorazí často i za 15 minut od objednání.
Tomáš Lindovský
Tomáš Lindovský
Read More
Top kvalita, super cena i dovoz po Ostravě do 60 minut!😎
Jaromír Janša
Jaromír Janša
Read More
Díky za rychlé dodání a top kvalitu. Rozhodně doporučuji 🙂
Nikola
Nikola
Read More
Objednávku mi doručil milý pán do pár minut.. spokojenost
Previous
Next
kratom rozvoz ostrava

Greenly.cz

„Spokojenost pro lidi, kteří si to zaslouží.“

Je nám líto, ale v tuto chvíli tady pro tebe nic nemáme.

Zastav se, až jak ti bude 18 let.

Započni SYSLENÍ GREENLY COINŮ

50 Greenly coinů za registraci a 6% cashback z každé objednávky!

Zaregistruj se hned nebo zaškrtni políčko vtvořit účet v pokladně.

Vítejte na Greenly.cz!

Pro vstup na náš web a nákup našich produktů prosím potvrďte, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s našimi podmínkami použití.

Odpovědnost a péče o naše zákazníky je pro nás prioritou. Produkty, které nabízíme, včetně Kratomu, CBD a přírodních extraktů, jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.