Sleva!

Premium White Kratom

179 2499 

-61%

Ke každé objednávce kratomu od nás dostanete dřevěnou lžičku zdarma.

 • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
 • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
 • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
  (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 10.12.
(Hodnocení: 6)
Greenly Bílý Kratom
Premium White Kratom 179 2499 

Získejte až 150 Greenly coinů.

Náš Premium White Kratom je jako tajemství přírody, které vám dodáme přímo do rukou. Z exotických končin jihovýchodní Asie přinášíme produkt plný svěžesti a dynamiky.

Bílé kouzlo přírody

Premium White Kratom je vytvořený z listů tropického stromu Mitragyna speciosa. Tento strom se těší nejlepším podmínkám v oblastech s tropickým klimatem, jako je Thajsko, Malajsie a Indonésie. Lidé z těchto krajů dlouhodobě využívají tuto rostlinu pro jeho jedinečné účinky.

Bílá cesta k energii

Premium White Kratom je určen pro ty, kteří hledají přirozený způsob, jak nabrat energii a zvládnout náročný den. Tento produkt nabízí vyvážené účinky, které ocení jak začátečníci, tak zkušení uživatelé. Je to přírodní produkt, který je oblíbený pro své stimulační účinky a schopnost poskytnout pozitivní boost nálady.

greenly cz - greenly cz bily kratom produktova fotka dzungle prasek drevena nadoba listy Greenly.cz

Pro koho je Premium White Kratom nejlepší?

Premium White Kratom ocení ti, kteří hledají něco na povzbuzení a zvýšení koncentrace. Ať už potřebujete najít motivaci pro práci, nebo zvládnout náročný den, Premium White Kratom je tu pro vás. Je to produkt, který může vyvážit Tvou náladu a dodat Ti potřebný elán.

White Kratom – perfektní společník pro každý den

Náš Bílý Kratom je skvělý pomocník při zvládání každodenních úkolů, zlepšení produktivity a soustředění. Jeho stimulační účinky vás navíc dokáží nabudit k lepšímu výkonu při sportu nebo při jiných fyzických aktivitách. Prožijte každý den plnými doušky s naším Premium White Kratomem!

greenly cz - greenly cz kratom premium white kratom vlastnosti Greenly.cz

Kvalita na prvním místě

Dbáme na to, abychom Ti poskytli produkt nejvyšší kvality. Každý jediný gram prošel laboratorním testem, tudíž kvalita je zaručena.

Každý gram pečlivě testován pro spokojenost zákazníků

S důrazem na kvalitu si vážíme důvěry, kterou nám naši zákazníci projevují. Proto se v naší firmě řídíme striktními směrnicemi a normami pro zajištění nejvyšší možné kvality našich výrobků. Každý gram je podroben přísným laboratorním testům, kde jsou kontrolovány jeho čistota, účinnost a bezpečnost.

greenly cz - greenly cz kratom popis produktu nahledova ilustracni fotka stul Greenly.cz

Kratom druhy – Který Kratom je nejlepší?

Kratom má několik druhů, ze kterých lze vybírat. Každý druh kratomu na člověka působí jinak. Pro začátečníka může být zpočátku těžké se v tom všem zorientovat a vybrat si ten správný mezi několika druhy se může zdát nemožné.

Připravili jsme si proto menší návod, který Tě všemi druhy kratomu provede a pomůže Ti vybrat ten nejlepší přímo pro Tebe.

greenly cz - greenly cz kratom popis produkt nahledovy ilustracni obrazek ktery kratom je nejlepsi Greenly.cz

Zelený a bílý jsou dva nejznámější druhy Kratomu. Liší se pouze způsobem a dobou sušení.

Bílý kratom je nadrobno mletý prášek z listů rostliny Mitragyna speciosa, tropického stromu, který přirozeně roste v oblasti jihovýchodní Asie. Nejznámější oblasti jeho výskytu jsou např. Indonésie, Thajsko, Malajsie, Filipíny nebo Nová Guinea. Stejně jako jiné příbuzné rostliny (např. kávovník) je i kratom bohatý na obsah alkaloidů, které se vyskytují zejména v jeho listech. Mezi hlavní alkaloidy řadíme 7-hydroxymitragynin a mitragynin. Obsah 7-hydroxymitragyninu u bílého kratomu je obecně nižší než u červeného. Z hlediska účinků hlavních alkaloidů se bílý kratom považuje za nejsilnější.

Listy stromu, které jsou charakteristické světlou žilnatinou, se sklízí ještě v mladém stavu. Barva žilnatiny je světlá bělavá. Suší se zpravidla bez přístupu světla.

Tento kratom pochází ze západní časti ostrova Borneo. Je sterilizovaný UV světlem a testovaný v Česku na přítomnost těžkých kovů a bakterií. Pro pěstování nebyly použity žádné pesticidy ani jiná chemie. Na drcení listů se používají moderní stroje, aby bylo dosaženo nejjemnějšího namletí na tzv. nano prášek.

• Obsah alkaloidu Mitragynine dosahuje hodnot až 2 % •

Země původu: Indonésie

Dle nařízení Evropské unie č. 432/2012 kratom není schválen jako potravina nebo doplněk stravy a je určen pouze pro vědecké nebo sběratelské účely. Není určen ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami. Nezodpovídáme za nesprávné použití.

Další informace

Gramáž: No selection

25g, 50g, 100g, 200g, 300g, 1kg

6 recenzí Premium White Kratom

 1. Avatar of Kristián

  Kristián (Ověřený Greenly.cz zákazník)

  Super kvalita,po objednání s osobním odběrem,jsem si mohl kratom skoro ihned vyzvednout. Celkově super přístup k zákazníkovi.
  Těším se až si objednám znovu.

 2. Avatar of Ivo Fojtík

  Ivo Fojtík (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 3. Avatar of Kristián

  Kristián (Ověřený Greenly.cz zákazník)

  Super kvalita,po objednání s osobním odběrem je zboží skoro hned k vyzvednutí a super domluva i když sem nestíhal osobní odběr v provozní době tak pan prodejce byl tak ochotný že mi to dovezl na adresu. Takže za mne úplně super. 👌👍

 4. Avatar of Tomáš G.

  Tomáš G. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 5. Avatar of Anonymní

  Anonymní (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 6. Avatar of Jakub Š.

  Jakub Š. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

  Extra rychlé doručení 🙂 do 30 min od objednávky jsem měl kratom doma. Tleskám

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *