Sleva!

THC-P 10% Jack Herer

259 709 

-21%
 • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
 • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
 • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
  (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 12.12.
(Hodnocení: 1)
zelený THC-P Květ na bílém pozadí
THC-P 10% Jack Herer 259 709 

Získejte až 43 Greenly coinů.

THC-P 10% Konopný květ – Jack Herer je exkluzivní produkt, který přináší jedinečnou kombinaci konopných vlastností s vysokým obsahem THC-P (Delta-9-tetrahidrocannabinol propyl) o síle 10%. Tento konopný květ je pojmenován po slavném odrůdě konopí Jack Herer, která je známá svým výrazným aromatem a vynikajícími vlastnostmi.

Popis produktu:

 1. Odrůda Jack Herer: Konopný květ THC-P 10% je vyroben z odrůdy Jack Herer, která je jednou z nejuznávanějších a oblíbených odrůd konopí na světě. Její genetika spojuje sativu a indicu, což vytváří vyvážený účinek s převahou pozitivního vlivu na náladu a kreativitu.
 2. Vysoký obsah THC-P: Tento konopný květ je bohatý na THC-P, což je vzácný kanabinoid s potenciálně silnými psychoaktivními účinky. Obsah THC-P dosahuje až 10%, což může zajistit intenzivní a záživný efekt.
 3. Aroma a chuť: Jack Herer je známý svým výrazným a komplexním aromatem. Můžete očekávat kombinaci kořeněného, dřevitého a citrusového aroma.

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Další informace

Hmotnost 1 kg
Gramáž: No selection

1g, 2g, 3g

1 recenze THC-P 10% Jack Herer

 1. Avatar of Mariusz Z.

  Mariusz Z. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *