Sleva!

Modrý Leknín – 20:1 Extrakt 5g

499 

-17%

Odkryjte tajemství starověkého Egypta s naším 🌸 Modrým leknínem – 20:1 Extrakt 5g! Prožijte hlubokou relaxaci, povznášející euforii a magické meditace. Ideální pro náboženské rituály, lepší spánek a jako afrodiziakum.

  • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
  • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
  • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
    (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 09.12.

Skladem

Nakupte toto zboží a získejte 30 Greenly coinů!
Modrý leknín blue lotus konzerva s černou látkou s vrchním obalem
Modrý Leknín – 20:1 Extrakt 5g 599  499 

🌺 Uvítání v tajemném světě Modrého leknínu

Vítejte ve světě Modrého leknínu, byliny tak tajemné, že byla střežena faraony starověkého Egypta. Naše exkluzivní verze, konkrétně 20:1 extrakt, je mnohem silnější než běžné formy tohoto mystického květu. Plněný účinnými látkami, tento produkt přinese magii a pohodu do každého dne.

📜 Historie & Mystika

Modrý leknín není jen další bylina, je to symbol krásy a mystiky. Její květy krášlily chrámy a hrobky, včetně slavného Tutanchamona. Tento květ byl nejen nádherným doplňkem, ale i duchovním nástrojem, který otevíral dveře do mystických úrovní bytí.

greenly cz - greenly cz modry leknin produktova ilustracni fotografie description 4 Greenly.cz

🌿 Chemické Složení & Účinky

Očekávejte více než jen estetické potěšení! Modrý leknín obsahuje psychoaktivní alkaloidy, jako nuciferine a apomorphine, které vám přinesou euforické a relaxační účinky. Po konzumaci se může změnit vaše vnímání okolí a sebe sama, ideální pro meditativní a introspektivní chvíle.

🌙 Zlepšení spánku

Hledáte způsob, jak zlepšit kvalitu svého spánku? Modrý leknín je i silným sedativem, které vám pomůže rychle usnout a prožít noci v hlubokém, osvěžujícím spánku.

greenly cz - greenly cz modry leknin produktova ilustracni fotografie description 2 Greenly.cz

❤️ Afrodisiakum & Libido

Nemějte obavy, tento květ má něco pro každého. Jeho afrodiziakální účinky zvyšují libido a dodávají novou jiskru do vašeho intimního života.

💆 Uvolnění a analgetické účinky

Trápí vás bolesti a stres? Modrý leknín také slouží jako analgetikum, ulevuje od bolesti a podporuje svalovou relaxaci. Ideální po dlouhém dni!

greenly cz - greenly cz modry leknin description photography pyramid 1 Greenly.cz

💡 Flexibilita

Jedna z nejlepších věcí na našem 20:1 extraktu je jeho flexibilita. Od 0,3 do 0,5 gramu extraktu může být rozpuštěno v tekutině.

🍷 Starověké kombinace

Chcete zažít egyptskou eleganci? Vyzkoušejte kombinaci Modrého leknínu s červeným vínem. Stačí nechat květy louhovat ve víně a vytvoříte nápoj, který by zaujal i faraony.

greenly cz - greenly cz modry leknin produktova ilustracni fotografie description 1 Greenly.cz

Podle legislativy ČR není Modrý leknín schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a je tedy prodáván pouze pro sběratelské účely.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Modrý Leknín – 20:1 Extrakt 5g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *