Sleva!

HHC Sušenky s čoko kousky 500 mg 10ks

549 

-30%

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

  • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
  • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
  • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
    (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 12.12.

Není skladem

Celé balení HHC Sušenky s čoko kousky obsahuje 10 skvělých kusů lahodných sušenek s čokoládovými kousky a neuvěřitelných 500 mg HHC v celém balení. Díky dokonalému spojení chuti, kvality a vysokému obsahu HHC se můžete těšit na nezapomenutelné okamžiky potěšení.

HHC Sušenky s čoko kousky – Sladký zážitek spojený s relaxací a zábavou.
Objednej si dnes a vychutnávej si celý večer!

Složení: hexahydrokanabinol 50 mg/ks, mouka, máslo, voda, MCT olej, cukr, sůl

Účinky HHC jsou velice individuální. Obecně lze říci, že HHC může vyvolat euforické, stimulační a relaxační stavy, které jsou často přirovnávány k účinkům THC. HHC tak nabízí legální alternativu pro relaxaci nebo ke zmírnění bolesti.

Tento produkt je 100% legální!

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HHC Sušenky s čoko kousky 500 mg 10ks“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *