Sleva!

HHC Jelly 10ks 10mg – želé jahoda

309 

-26%
  • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
  • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
  • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
    (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 05.12.

Skladem

Nakupte toto zboží a získejte 19 Greenly coinů!
HHC Jelly HHC želé bonbony 10mg jahoda 10ks
HHC Jelly 10ks 10mg - želé jahoda 419  309 

HHC Jelly obsahuje 10 kusů výjimečně chutných želé bonbonů s jahodovou příchutí a 10 mg HHC v každém bonbonu. Tyto pochoutky mohou zvednout náladu, vylepšit spánek, navodit pocit relaxace a navíc si je můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv!

Účinek se projeví po 30 minutách až hodině a může trvat 4-6 hodin.

Účinky HHC jsou velice individuální. Obecně lze říci, že HHC může vyvolat euforické, stimulační a relaxační stavy, které jsou často přirovnávány k účinkům THC. HHC tak nabízí legální alternativu pro relaxaci nebo ke zmírnění bolesti.

Tento produkt neobsahuje žádné THC a je 100% legální!

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HHC Jelly 10ks 10mg – želé jahoda“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *