Sleva!

HHC hašiš 50%

215 595 

-34%
  • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
  • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
  • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
    (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 09.12.
(Hodnocení: 1)
hhc hašiš 50 účinky levně prodej
HHC hašiš 50% 215 595 

Získejte až 36 Greenly coinů.

HHC hašiš 50% je prémiovým produktem nejvyšší kvality, u kterého se díky vysokému obsahu HHC můžete těšit na nepřekonatelné, intenzivní účinky, které uspokojí i ty nejnáročnější sběratele.

Účinky HHC jsou velice individuální. Obecně lze říci, že HHC může vyvolat euforické, stimulační a relaxační stavy, které jsou často přirovnávány k účinkům THC. HHC tak nabízí legální alternativu pro relaxaci nebo ke zmírnění bolesti.

Tento produkt je 100% legální!

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Další informace

množství: No selection

1g, 2g, 3g

1 recenze HHC hašiš 50%

  1. Avatar of Anonymní

    Anonymní (Ověřený Greenly.cz zákazník)

    Pěkný silný efekt. Příjemnou chuť

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *