Sleva!

HHC Gummies Strawberry HHC 25 mg

179 519 

-31%

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

 • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
 • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
 • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
  (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 05.12.
(Hodnocení: 2)
Greenly cz HHC Gummies Jahoda Strawberry
HHC Gummies Strawberry HHC 25 mg 179 519 

Získejte až 31 Greenly coinů.

🍓 Zahajte cestu!

Náš produkt HHC Gummies Jahodové 25 mg vám představuje jedinečný způsob, jak zažít účinky HHC – ve formě jahodových želé bonbonů! Jedná se o kombinaci neodolatelně jahodového aroma a silných relaxačních účinků, které HHC nabízí.

😋 Účinné

Každý želé bonbon obsahuje 25 mg HHC, což zaručuje optimální množství pro dosažení požadovaných účinků. HHC Gummies jsou ideální volbou pro ty, kteří si chtějí HHC vyzkoušet na jiné úrovni. Zapomeňte na konvenční metody vyzkoušejte něco nového!

greenly cz - greenly cz hhc gummies bonbony strawberry ilustracni foto zena Greenly.cz

🎁 Vhodný i jako dárek

HHC Gummies Jahodové jsou skvělým dárkem pro vaše blízké, přátele, nebo prostě pro sebe. Kdo by odolal jahodovým želé bonbonům plných relaxace? Navíc, jejich praktické balení je ideální pro přenášení a na cesty.

🛒 Zažijte HHC jinak

Nečekej na výjimečné zážitky, objednejte si HHC Gummies Jahodové 25 mg dnes! Zažij, jak může být relaxace nejen příjemná, ale také zajímavá. Přidejte tento výjimečný produkt do svého košíku a zažijte HHC jako nikdy předtím!

greenly cz - greenly cz hhc strawberry gummies ilustracni fotografie dest krychle list dest Greenly.cz

HHC Gummies s příchutí jahod je ovocnou a lahodnou želé pochoutkou s obsahem 25 mg HHC v každém bonbonu. HHC Gummies mohou zvednout náladu, vylepšit spánek, navodit pocit relaxace a navíc si je můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv!

Účinek se projeví po 30 minutách až hodině a může trvat 4-6 hodin.

Účinky HHC jsou velice individuální. Obecně lze říci, že HHC může vyvolat euforické, stimulační a relaxační stavy, které jsou často přirovnávány k účinkům THC. HHC tak nabízí legální alternativu pro relaxaci nebo ke zmírnění bolesti.

Tento produkt neobsahuje žádné THC a je 100% legální!

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Další informace

Množství: No selection

3ks, 6ks, 9ks

Síla: No selection

25mg

2 recenze HHC Gummies Strawberry HHC 25 mg

 1. Avatar of Dalibor H.

  Dalibor H. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 2. Avatar of Barbora

  Barbora (Ověřený Greenly.cz zákazník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *