Sleva!

HHC Cartridge 99% – 1 ml – různé příchutě

499 

-44%

99% HHC destilát doplněným o konopné terpeny Náš 99% HHC destilát, importujeme od jednoho z největších výrobců v USA. Je vyráběn v certifikovaných laboratořích.

 • Zásilkovna a EXPRESS Rozvoz za 69,- Kč.
 • Nejlepší Kratom a HHC na trhu.
 • EXPRESS Rozvoz Ostrava - 60 min
  (PO-PÁ 16:00 - 21:00, SO-NE, Svátky 9:00-21:00)
Packeta Logo
Zboží doručíme nejpozději do 12.12.
(Hodnocení: 6)
Greenly.cz hhc cartridge pineapple ananas příchuť
HHC Cartridge 99% – 1 ml - různé příchutě 890  499 

Získejte až 30 Greenly coinů.

🚀 Průlom v příchutích HHC

HHC Cartridge 99% – 1 ml je revoluční produkt, který Ti umožní vychutnat si účinky HHC na nové úrovni. Objevte svět rychlého, snadného a především účinného zažití HHC.

😋 Široký výběr chutí

HHC Cartridge je dostupný v sedmi lahodných příchutích – OG Kush, Cherry Zkittlez, Bubblegum, Pineapple, Dragon Fruit, Blueberry a Banana. Každá z nich nabízí jedinečný chuťový profil, který zážitek z konzumace HHC ještě více obohatí.

greenly cz - greenly cz hhc cartridge ovocne prichut exoticke ilustracni fotografie Greenly.cz

🔋 Ideální doplněk pro vaši CCELL M3 Baterii

Tento cartridge je ideálně kompatibilní s baterií CCELL M3, která je známa svou spolehlivostí a výdrží. Tato kombinace Ti poskytne neuvěřitelně plynulý a konzistentní zážitek z vapování.

🎈 Zažijte účinky HHC naplno

S 99% koncentrací HHC, tento cartridge poskytuje silnější a déle trvající účinky než většina ostatních produktů na trhu. Pokud hledáš intenzivní zážitek a chceš se dostat na vrchol relaxace, HHC Cartridge je pro tebe to pravé ořechové.

greenly cz - greenly cz ilustracni foto vape cartridge ccell Greenly.cz

🛒 Objednejte si ještě dnes

Nenechte si ujít možnost objevit nový způsob konzumace HHC. Přidejte HHC Cartridge do svého košíku a užijte si účinky HHC jako nikdy předtím!

greenly cz - greenly cz pridat do kosiku Greenly.cz

HHC cartridge 1ml představuje průlomový produkt, který je ideální pro zlepšení nálady a zmírnění stresu. Po připojení k baterii CCELL® M3, kterou v naší nabídce naleznete také, si můžete užívat pohodlné a rychlé navození relaxace. Náplně je možné střídat podle aktuálních preferencí a chutí. Vyčerpanou cartridge lze jednoduše nahradit novou. V naší nabídce objevíte množství rozmanitých příchutí. Tak neváhejte a vyberte si tu pravou pro Vás!

Baterii CCELL® M3 můžete zakoupit zde.

Účinky HHC jsou velice individuální. Obecně lze říci, že HHC může vyvolat euforické, stimulační a relaxační stavy, které jsou často přirovnávány k účinkům THC. HHC tak nabízí legální alternativu pro relaxaci nebo ke zmírnění bolesti.

Tento produkt neobsahuje žádné THC a je 100% legální!

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let (což ověří dopravce při vydání zásilky). Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Produkt není vhodný pro aktivní řidiče a řidiče z povolání nebo obsluhu těžkých strojů. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte – případné účinky odezní během pár hodin. V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.

Další informace

Příchuť: No selection

Pineapple, Watermelon, Sour Diesel, Bubblegum, Strawberry, Dragon Fruit, Forest Fruit, OG KUSH, Cherry Zkittlez, Blueberry, Banana

6 recenzí HHC Cartridge 99% – 1 ml – různé příchutě

 1. Avatar of Tomáš G.

  Tomáš G. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 2. Avatar of Dalibor H.

  Dalibor H. (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 3. Avatar of Jiří

  Jiří (Ověřený Greenly.cz zákazník)

  Příchuť není špatná 🙂 A účinek bezvadní 😊

 4. Avatar of Anonymní

  Anonymní (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 5. Avatar of Anonymní

  Anonymní (Ověřený Greenly.cz zákazník)

 6. Avatar of Anonymní

  Anonymní (Ověřený Greenly.cz zákazník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *