Greenly - Nádoba a lžička v nichž je kratom, společně s pilulkami kratomu před němi a listy za tím na dřevěné podložce

Co je to Kratom? 💚

Laboratorní rozbor kratomu

Je pro nás velmi důležité, aby byl  kratom bezpečný. Proto pravidelně při každé další dodávce provádíme laboratorní testy na přítomnost škodlivých bakterií a těžkých kovů. A pokud by byl kratom považován za doplněk stravy, byl by neškodný a splnil by všechna svá tvrzení.

Pokud vás tento laboratorní rozbor zajímá, Kontaktujte nás a my vám ho zašleme.

Co je to Kratom?

Kratom je rostlina, která donedávna nebyla  tak známá a žádaná. Je to tropický strom, který může dorůst až do výšky 25-30 metrů a patří do čeledi mořenovitých, do této čeledi patří například i kávovník. Jeho listy jsou tmavě zelené nebo žluté, s charakteristickými žilkami na spodní straně listů, které určují typ kratomu (zelený, bílý nebo červený). Kratom se  vyskytuje převážně v jihovýchodní Asii (Vietnam, Thajsko, Indonésie, Malajsie,…), ale vyskytuje se i v daleké Africe. V Indočíně a jihovýchodní Asii se sušené listy používají jako tradiční lék, v Thajsku nejčastěji známý jako kratom. Listy Kratomu se v zemích, kde se vyskytují, používají stovky let.Kratom má miliony fanoušků po celém světě. Spojené státy mají největší počet fanoušků kratomu  a dotýká se milionů lidí a nadšenců. Dovoz Kratomu do Spojených států se odhaduje na miliony tun ročně. Přestože je ve střední Evropě novinkou, ve Spojených státech je k dispozici již více než 30 let a je předmětem zájmu a výzkumu na prestižních univerzitách, jako je Harvard.

Druhy Kratomu:

Kratom se dělí do třech hlavních skupin – bílý kratom, zelený kratom a červený kratom. V poslední době se na trhu objevují také velmi oblíbené žluté či zlaté kratomy, nicméně jedná se jen o rozdíly ve zpracování, ne o původní druh. Obecně lze říci, že rozdíl v barvě kratomu souvisí se stářím rostliny. Bílý kratom je mladá rostlina, zelený kratom je rostlina dozrávající a červený kratom je již plně vyzrálá dospělá rostlina.

Je Kratom legální?

Kratom je ve většině zemí světa legální, včetně České republiky, velké části Evropy i USA. Odhady vědců dokonce hovoří o tom, že jen v USA je kolem 15 milionů fanoušků kratomu, tedy zhruba 5 % celé americké populace. V Dánsku, Finsku a Norsku je kratom regulován jako farmaceutický přípravek a může být lékařsky předepisován. Nicméně je nutné zmínit, že přestože je kratom v České republice legální, jedná se pouze o sběratelský předmět určený pouze k věděckým účelům. Neslouží ke konzumaci a je tedy možné si jej koupit pouze pro sběratelské účely a jako takový je prodávaný i na našem e-shopu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Je nám líto, ale v tuto chvíli tady pro tebe nic nemáme.

Zastav se, až jak ti bude 18 let.

Započni SYSLENÍ GREENLY COINŮ

50 Greenly coinů za registraci a 6% cashback z každé objednávky!

Zaregistruj se hned nebo zaškrtni políčko vtvořit účet v pokladně.

Vítejte na Greenly.cz!

Pro vstup na náš web a nákup našich produktů prosím potvrďte, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s našimi podmínkami použití.

Odpovědnost a péče o naše zákazníky je pro nás prioritou. Produkty, které nabízíme, včetně Kratomu, CBD a přírodních extraktů, jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.